ERJ-U08F12R4V
MFR.Part #
ERJ-U08F12R4V
JLCPCB Part #
C1013693
Description
-55℃~+155℃ 12.4Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS