EXB-18V510JX
MFR.Part #
EXB-18V510JX
JLCPCB Part #
C20025538
Package
0502
Description
31mW 4 51Ω 8 ±200ppm/℃ ±5% 0502 Resistor Networks, Arrays ROHS