ERX-2FJS1R5E
MFR.Part #
ERX-2FJS1R5E
JLCPCB Part #
C6244388
Package
Plugin,D4xL12mm
Description
-55℃~+200℃ 1.5Ω 2W Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% Plugin,D4xL12mm Through Hole Resistors ROHS