ERA-6AEB4751V
MFR.Part #
ERA-6AEB4751V
JLCPCB Part #
C2087216
Description
-55℃~+155℃ 100V 125mW 4.75kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS