ERX-2FJS1R0E
MFR.Part #
ERX-2FJS1R0E
JLCPCB Part #
C3401661
Package
Plugin,D4xL12mm
Description
-55℃~+235℃ 1Ω 2W Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D4xL12mm Through Hole Resistors ROHS