ERX-1SJ1R5E
MFR.Part #
ERX-1SJ1R5E
JLCPCB Part #
C6035316
Description
-55℃~+200℃ 1.5Ω 1W Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D2.8xL9mm Through Hole Resistors ROHS