ERX-1SJ1R6E
MFR.Part #
ERX-1SJ1R6E
JLCPCB Part #
C5688609
Description
-55℃~+200℃ 1.6Ω 1W Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% Plugin,D2.8xL9mm Through Hole Resistors ROHS