ERX-1SJ4R7E
MFR.Part #
ERX-1SJ4R7E
JLCPCB Part #
C5688615
Description
-55℃~+200℃ 1W 4.7Ω Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% Plugin,D2.8xL9mm Through Hole Resistors ROHS