ERO-S2PHF2R37
MFR.Part #
ERO-S2PHF2R37
JLCPCB Part #
C19536640
Description
-55℃~+150℃ 2.37Ω 250mW Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.7xL3.2mm Through Hole Resistors ROHS