ERJ-P08F4643V
MFR.Part #
ERJ-P08F4643V
JLCPCB Part #
C4083320
Description
-55℃~+155℃ 464kΩ 660mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS