ERO-S2PHF1960
MFR.Part #
ERO-S2PHF1960
JLCPCB Part #
C19417933
Description
-55℃~+150℃ 196Ω 250mW Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.7xL3.2mm Through Hole Resistors ROHS