ERJ-U3RD6652V
MFR.Part #
ERJ-U3RD6652V
JLCPCB Part #
C1882215
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 66.5kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS