ERJ-UP8F3163V
MFR.Part #
ERJ-UP8F3163V
JLCPCB Part #
C4321715
Description
-55℃~+155℃ 316kΩ 660mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS