ERJ-UP3F6491V
MFR.Part #
ERJ-UP3F6491V
JLCPCB Part #
C1870060
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 6.49kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS