ERJ-UP8F6491V
MFR.Part #
ERJ-UP8F6491V
JLCPCB Part #
C2123559
Description
-55℃~+155℃ 6.49kΩ 660mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS