ERA-1AEB1870C
MFR.Part #
ERA-1AEB1870C
JLCPCB Part #
C4211242
Description
-55℃~+155℃ 187Ω 50mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS