ERJUP3F3601V
MFR.Part #
ERJUP3F3601V
JLCPCB Part #
C544073
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS