ERJUP3F3001V
MFR.Part #
ERJUP3F3001V
JLCPCB Part #
C544072
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS