ERA-3AED6340V
MFR.Part #
ERA-3AED6340V
JLCPCB Part #
C20015047
Description
-55℃~+155℃ 100mW 634Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS