ERJ-UP3F2942V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-UP3F2942V
JLCPCB Part #
C1869576
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 29.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS