ERJ-U03F1331V
MFR.Part #
ERJ-U03F1331V
JLCPCB Part #
C4286307
Description
-55℃~+155℃ 1.33kΩ 100mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS