EEU-FM1V221LB
MFR.Part #
EEU-FM1V221LB
JLCPCB Part #
C1329334
Package
Plugin,D8xL15mm
Description
-40℃~+105℃ 15mm 220uF 3000hrs@105℃ 35V 41mΩ 5mm 868mA@120Hz 8mm ±20% 插件,D8xL15mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS