ERJ-UP3F1331V
MFR.Part #
ERJ-UP3F1331V
JLCPCB Part #
C1869650
Description
-55℃~+155℃ 1.33kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS