ERJ-UP8D2701V
MFR.Part #
ERJ-UP8D2701V
JLCPCB Part #
C2129962
Description
-55℃~+155℃ 1kV 2.7kΩ 660mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS