ERJ-UP3D6981V
MFR.Part #
ERJ-UP3D6981V
JLCPCB Part #
C4337448
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.98kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS