ERJ-U6RD1820V
MFR.Part #
ERJ-U6RD1820V
JLCPCB Part #
C1882336
Description
-55℃~+155℃ 125mW 182Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS