ERJ-UP3D6043V
MFR.Part #
ERJ-UP3D6043V
JLCPCB Part #
C1869991
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 604kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS