ERA-8APB8660V
MFR.Part #
ERA-8APB8660V
JLCPCB Part #
C4243954
Description
-55℃~+155℃ 250mW 866Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS