ERJ-UP3D2941V
MFR.Part #
ERJ-UP3D2941V
JLCPCB Part #
C4351477
Description
-55℃~+155℃ 2.94kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS