ERA-3AHD18R7V
MFR.Part #
ERA-3AHD18R7V
JLCPCB Part #
C20015134
Description
-55℃~+155℃ 100mW 18.7Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS