ERJ-U3RD3240V
MFR.Part #
ERJ-U3RD3240V
JLCPCB Part #
C4151570
Description
-55℃~+155℃ 100mW 324Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS