ERJ-U3RD3740V
MFR.Part #
ERJ-U3RD3740V
JLCPCB Part #
C1882232
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 374Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS