ERJ-U2RD1130X
MFR.Part #
ERJ-U2RD1130X
JLCPCB Part #
C1882021
Description
-55℃~+155℃ 100mW 113Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS