ERA-6VRW4222V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERA-6VRW4222V
JLCPCB Part #
C1863427
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 42.2kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS