ERJ-U1TF25R5U
MFR.Part #
ERJ-U1TF25R5U
JLCPCB Part #
C1861935
Description
-55℃~+155℃ 1W 25.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS