ERJ-3RQF1R1V
MFR.Part #
ERJ-3RQF1R1V
JLCPCB Part #
C20023432
Description
-55℃~+155℃ 1.1Ω 100mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS