ERJ-S08F4641V
MFR.Part #
ERJ-S08F4641V
JLCPCB Part #
C2120480
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.64kΩ 400V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS