ERJ-U1DF8R25U
MFR.Part #
ERJ-U1DF8R25U
JLCPCB Part #
C3936248
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 750mW 8.25Ω Thick Film Resistor ±1% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS