ERJ-U1TF8R25U
MFR.Part #
ERJ-U1TF8R25U
JLCPCB Part #
C4191478
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 1W 8.25Ω Thick Film Resistor ±1% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS