ERJ-P6WF80R6V
MFR.Part #
ERJ-P6WF80R6V
JLCPCB Part #
C3982640
Description
-55℃~+155℃ 500mW 80.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS