ERJ-U1DF6040U
MFR.Part #
ERJ-U1DF6040U
JLCPCB Part #
C4172114
Description
-55℃~+155℃ 604Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS