ERJ-12ZYJ911U
MFR.Part #
ERJ-12ZYJ911U
JLCPCB Part #
C2078073
Description
-55℃~+155℃ 750mW 910Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS