ERJ-U1TF6040U
MFR.Part #
ERJ-U1TF6040U
JLCPCB Part #
C1861948
Description
-55℃~+155℃ 1W 604Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS