ERJ-U1DF5R10U
MFR.Part #
ERJ-U1DF5R10U
JLCPCB Part #
C1861302
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 5.1Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS