ERA-8AEB4530V
MFR.Part #
ERA-8AEB4530V
JLCPCB Part #
C2088746
Description
-55℃~+155℃ 250mW 453Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS