ERJ-U1DD4752U
MFR.Part #
ERJ-U1DD4752U
JLCPCB Part #
C1703502
Description
-55℃~+155℃ 47.5kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS