ERJ-U1DF4872U
MFR.Part #
ERJ-U1DF4872U
JLCPCB Part #
C1861234
Description
-55℃~+155℃ 48.7kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS