ERJ-P14F1103U
MFR.Part #
ERJ-P14F1103U
JLCPCB Part #
C4295934
Description
-55℃~+155℃ 110kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS