ERJ-UP8D78R7V
MFR.Part #
ERJ-UP8D78R7V
JLCPCB Part #
C2128729
Description
-55℃~+155℃ 1kV 660mW 78.7Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS