ERJ-U1DF4643U
MFR.Part #
ERJ-U1DF4643U
JLCPCB Part #
C4030854
Description
-55℃~+155℃ 464kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS